Ana Sayfa › Sıralama › Del piero10

Del piero10

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #134 · ELO 1073 · 19.504 XP

🎮 238 maç✅ 129 galibiyet ❌ 97 mağlubiyet🤝 12 berabere📊 %57 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1073Son 200 maçTaban: 1000

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
MBeşir Meral21-2618.10.2026
MBeşir Meral20-2518.10.2026
MBeşir Meral17-2518.10.2026
MBeşir Meral23-2518.10.2026
MBeşir Meral22-2618.10.2026
GMisafir#505625-1318.10.2026
GMisafir#924825-1118.10.2026
GMisafir#924825-718.10.2026
GMisafir#924825-218.10.2026
GEniko25-2318.10.2026
GMisafir#894125-718.10.2026
GMisafir#894125-1218.10.2026
GMisafir#577126-1618.10.2026
GMisafir#577126-1818.10.2026
Gufka25-1318.10.2026
Gufka27-2118.10.2026
Gkfc119625-1918.10.2026
Mkfc119619-2518.10.2026
Mkfc119619-2518.10.2026
Bkfc119624-2418.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna