Ana Sayfa › Sıralama › Ilgazyagız Karade

Ilgazyagız Karade

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #266 · ELO 1030 · 5.151 XP

🎮 53 maç✅ 15 galibiyet ❌ 36 mağlubiyet🤝 2 berabere📊 %29 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1030Son 62 maçTaban: 1000

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
GMisafir#333327-2126.10.2026
MİMPARATOR11-2526.10.2026
MCE ee14-2726.10.2026
GSümeyra Uzun 225-2326.10.2026
MMisafir#554818-2526.10.2026
GSilinmiş Oyuncu25-926.10.2026
MMisafir#245222-2626.10.2026
BZeynep 524-2426.10.2026
MEren Özdemir17-2626.10.2026
MEren Özdemir18-2526.10.2026
MErdem Karadere10-2525.10.2026
MErdem Karadere17-2525.10.2026
GErdem Karadere25-2025.10.2026
GErdem Karadere25-1125.10.2026
GErdem Karadere25-2125.10.2026
GErdem Karadere29-1925.10.2026
GErdem Karadere25-2225.10.2026
GErdem Karadere25-1725.10.2026
BErdem Karadere24-2425.10.2026
MErdem Karadere14-2525.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna