Ana Sayfa › Sıralama › Semihbatin Kaya

Semihbatin Kaya

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #102 · ELO 1094 · 5.708 XP

🎮 212 maç✅ 74 galibiyet ❌ 133 mağlubiyet🤝 5 berabere📊 %36 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1094Son 59 maçTaban: 944

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
MMisafir#790911-2723.09.2026
MMisafir#675310-3818.09.2026
MDvL 8813-2518.09.2026
MDvL 8822-2618.09.2026
GEyüp Mirza Kaya27-2109.09.2026
GEyüp Mirza Kaya32-1609.09.2026
MEyüp Mirza Kaya11-2609.09.2026
MEyüp Mirza Kaya11-3709.09.2026
MEyüp Mirza Kaya17-2509.09.2026
MEyüp Mirza Kaya12-2709.09.2026
MEyüp Mirza Kaya12-3609.09.2026
GEyüp Mirza Kaya28-2009.09.2026
GEyüp Mirza Kaya47-109.09.2026
GEyüp Mirza Kaya32-1609.09.2026
MEyüp Mirza Kaya22-2608.09.2026
MEyüp Mirza Kaya22-2608.09.2026
MEyüp Mirza Kaya21-2708.09.2026
MEyüp Mirza Kaya15-2508.09.2026
GEyüp Mirza Kaya27-2108.09.2026
MEyüp Mirza Kaya14-2508.09.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna