Ana Sayfa › Sıralama › Misafir#3118

Misafir#3118

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #259 · ELO 1024 · 17.915 XP

🎮 279 maç✅ 151 galibiyet ❌ 102 mağlubiyet🤝 26 berabere📊 %60 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1024Son 177 maçTaban: 1000

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
GMisafir#9t5528-2025.09.2026
GMisafir#384926-2225.09.2026
GMisafir#514125-725.09.2026
GMisafir#514125-2025.09.2026
BMisafir#514124-2425.09.2026
MKenan17-2725.09.2026
MBuKim12-2525.09.2026
MBuKim19-2525.09.2026
MBuKim21-2625.09.2026
MBuKim21-2725.09.2026
BMiray24-2425.09.2026
GENGİN KAYNAR26-1725.09.2026
GRabia1425-1925.09.2026
MMiray23-2525.09.2026
MMisafir#17722-2525.09.2026
BDarwin24-2425.09.2026
GDarwin26-1825.09.2026
GDarwin27-1625.09.2026
MEyüp Mirza Kaya16-2525.09.2026
MSabah19-2625.09.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna