Ana Sayfa › Sıralama › Misafir#3674

Misafir#3674

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #93 · ELO 1101 · 4.517 XP

🎮 65 maç✅ 19 galibiyet ❌ 43 mağlubiyet🤝 3 berabere📊 %31 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1101Son 75 maçTaban: 1000

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
MFatma asff17-2818.10.2026
MMisafir#92298-2518.10.2026
MBilge Kağan18-2618.10.2026
MİMPARATOR8-2518.10.2026
MMisafir#95919-2917.10.2026
MMisafir#75576-2517.10.2026
MMisafir#95912-2517.10.2026
GSelhatin Uren25-2117.10.2026
GMisafir#9569—17.10.2026
MPera00323-2517.10.2026
MDel piero1014-2517.10.2026
GCeyda25-1617.10.2026
MSwc19-2817.10.2026
BCemre DALDI24-2417.10.2026
MCemre DALDI16-2717.10.2026
GAkıncıAlp27-2117.10.2026
GCemre DALDI26-2217.10.2026
MCemre DALDI15-2617.10.2026
MCemre DALDI21-2517.10.2026
MSelhatin Uren16-3216.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna