Ana Sayfa › Sıralama › Misafir#6985

Misafir#6985

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #347 · ELO 1000 · 600 XP

🎮 10 maç✅ 0 galibiyet ❌ 10 mağlubiyet🤝 0 berabere📊 %0 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1000Son 9 maçTaban: 1000

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
MMAMOSTE4711-2525.09.2026
MMAMOSTE4720-2725.09.2026
MMAMOSTE4715-2825.09.2026
MMAMOSTE4723-2525.09.2026
MFırat13-2510.09.2026
MFırat20-2810.09.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna