Ana Sayfa › Sıralama › Misafir#4594

Misafir#4594

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #135 · ELO 1072 · 30.250 XP

🎮 2222 maç✅ 641 galibiyet ❌ 1444 mağlubiyet🤝 137 berabere📊 %31 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1072Son 200 maçTaban: 1048

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
MMisafir#184616-2526.09.2026
MMisafir#184622-2526.09.2026
MMisafir#18467-2526.09.2026
MMisafir#184610-2526.09.2026
MMisafir#578521-2625.09.2026
GMisafir#447528-2025.09.2026
MMisafir#447514-2525.09.2026
MMisafir#447516-2625.09.2026
MSilinmiş Oyuncu12-2525.09.2026
Mice man23-2525.09.2026
MSilinmiş Oyuncu19-2525.09.2026
MSilinmiş Oyuncu17-2525.09.2026
Gkarumban40-825.09.2026
Mkarumban15-2725.09.2026
Gkarumban25-1825.09.2026
Gkarumban25-1825.09.2026
BMisafir#183024-2425.09.2026
GMisafir#183027-925.09.2026
MMisafir#183016-2525.09.2026
GMisafir#183026-1625.09.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna