Ana Sayfa › Sıralama › Misafir#9410

Misafir#9410

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #131 · ELO 1074 · 1.700 XP

🎮 20 maç✅ 5 galibiyet ❌ 14 mağlubiyet🤝 1 berabere📊 %26 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1074Son 26 maçTaban: 1000

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
GNergis Shirzai—07.10.2026
GMisafir#6384—07.10.2026
GMisafir#8598—07.10.2026
MMisafir#58968-2507.10.2026
GAdem Gümüş—07.10.2026
MSevda13-2507.10.2026
MMisafir#2508-2906.10.2026
MMisafir#25013-2506.10.2026
MMisafir#25019-2506.10.2026
MMisafir#25015-2506.10.2026
MMisafir#25017-2706.10.2026
BMAMOSTE4724-2406.10.2026
MMAMOSTE4715-2706.10.2026
MMAMOSTE4716-2506.10.2026
MMAMOSTE474-2706.10.2026
Mcengaver22-2606.10.2026
Mcengaver19-2506.10.2026
MTuğberk TAN15-2505.10.2026
GTuğberk TAN25-1405.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna