Ana Sayfa › Sıralama › Misafir#4881

Misafir#4881

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #6 · ELO 1430 · 9.993 XP

🎮 90 maç✅ 48 galibiyet ❌ 28 mağlubiyet🤝 14 berabere📊 %63 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1430Son 78 maçTaban: 1027

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
GDaenerys26-2218.10.2026
GMisafir#229725-2318.10.2026
MEksik Timur22-2618.10.2026
GMisafir#933126-1618.10.2026
GAli Baran25-1818.10.2026
GYasin Kutur27-2118.10.2026
Gkfc119625-1817.10.2026
BEylül24-2417.10.2026
BMiray24-2417.10.2026
GBénédicte Opoix25-1117.10.2026
BSabah24-2417.10.2026
GDarwin27-2117.10.2026
BMisafir#896824-2416.10.2026
GMisafir#846525-2216.10.2026
MSabah23-2516.10.2026
BSelhatin Uren24-2416.10.2026
GEray Göneç28-2016.10.2026
MTUNA21-2516.10.2026
MMisafir#332919-2514.10.2026
GGMRC25-2014.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna