Ana Sayfa › Sıralama › Misafir#6753

Misafir#6753

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #324 · ELO 1011 · 66.022 XP

🎮 1921 maç✅ 1477 galibiyet ❌ 366 mağlubiyet🤝 78 berabere📊 %80 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1011Son 200 maçTaban: 1011

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
GPera29-1918.10.2026
GSilinmiş Oyuncu25-2318.10.2026
BSilinmiş Oyuncu24-2418.10.2026
GSilinmiş Oyuncu27-518.10.2026
GMisafir#790930-1818.10.2026
BSilinmiş Oyuncu24-2418.10.2026
GMisafir#273025-1318.10.2026
GAykut Kostak25-1818.10.2026
GGönül Yetkin25-1218.10.2026
GGönül Yetkin26-1118.10.2026
GGönül Yetkin26-1818.10.2026
MEmine Kahraman22-2618.10.2026
GEmine Kahraman25-1118.10.2026
GMisafir#790925-2018.10.2026
GMisafir#105042-618.10.2026
MMisafir#790922-2618.10.2026
MMisafir#790923-2518.10.2026
M202614-2518.10.2026
B202624-2418.10.2026
GMisafir#105026-1618.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna