Ana Sayfa › Sıralama › Beşir Meral

Beşir Meral

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #22 · ELO 1314 · 15.788 XP

🎮 171 maç✅ 122 galibiyet ❌ 39 mağlubiyet🤝 10 berabere📊 %76 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1314Son 198 maçTaban: 1000

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
MKavci2717-2518.10.2026
GKavci2725-1518.10.2026
GKavci2725-1818.10.2026
MKavci2719-2518.10.2026
MKavci2714-2618.10.2026
GÜmran Uluışık25-718.10.2026
GDel piero1026-2118.10.2026
GDel piero1025-2018.10.2026
GDel piero1025-1718.10.2026
GDel piero1025-2318.10.2026
GDel piero1026-2218.10.2026
GMisafir#625026-2218.10.2026
MSwc16-3217.10.2026
GElif ACET28-2017.10.2026
GMisafir#790926-1517.10.2026
BMisafir#688624-2417.10.2026
GMisafir#688626-1617.10.2026
GMisafir#688626-2117.10.2026
GMisafir#956927-1717.10.2026
MMisafir#17716-2517.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna