Ana Sayfa › Sıralama › Sevda ALBOYACI

Sevda ALBOYACI

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #301 · ELO 1026 · 11.298 XP

🎮 273 maç✅ 81 galibiyet ❌ 174 mağlubiyet🤝 18 berabere📊 %32 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1026Son 200 maçTaban: 1000

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
GMisafir#42225-2331.10.2026
GKerem Soylo25-2031.10.2026
GErva25-1231.10.2026
GAlphaMind25-1531.10.2026
Mkonyalı23-2531.10.2026
MŞeyma Yörük22-2631.10.2026
MŞeyma Yörük17-2631.10.2026
MŞeyma Yörük20-2831.10.2026
MŞeyma Yörük20-2531.10.2026
GŞeyma Yörük25-1831.10.2026
MŞeyma Yörük18-3031.10.2026
MŞeyma Yörük22-2631.10.2026
Mkfc11968-2631.10.2026
Mkfc119614-2531.10.2026
Mkfc119612-2531.10.2026
Mkfc119619-2531.10.2026
Mkfc119614-2531.10.2026
Mkfc119615-2531.10.2026
Mkfc119611-2631.10.2026
Mkfc119610-2531.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna