Ana Sayfa › Sıralama › kfc1196

kfc1196

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #11 · ELO 1400 · 74.420 XP

🎮 3631 maç✅ 2136 galibiyet ❌ 1175 mağlubiyet🤝 320 berabere📊 %65 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1412Son 200 maçTaban: 1394

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
MEniko19-2918.10.2026
GEniko25-2218.10.2026
GUlu Hakan26-1218.10.2026
GUlu Hakan26-1318.10.2026
GElif Yumuşak—18.10.2026
MGMRC9-2518.10.2026
MSabah8-2718.10.2026
GMisafir#247430-1818.10.2026
GMisafir#981625-1218.10.2026
GMisafir#209125-2318.10.2026
MDaenerys23-2518.10.2026
MLaçin13-2518.10.2026
GMisafir#95925-2318.10.2026
GSheyma26-1918.10.2026
MMisafir121322-2618.10.2026
MMisafir121319-2518.10.2026
GMisafir121325-2318.10.2026
BMisafir121324-2418.10.2026
MMisafir121317-2518.10.2026
GEla26-1318.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna