Ana Sayfa › Sıralama › Gumball

Gumball

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #12 · ELO 1399 · 48.226 XP

🎮 2103 maç✅ 1038 galibiyet ❌ 930 mağlubiyet🤝 135 berabere📊 %53 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1406Son 200 maçTaban: 1332

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
GOmer26-1118.10.2026
GOmer27-1118.10.2026
GOmer25-418.10.2026
MOmer12-2618.10.2026
GOmer27-818.10.2026
GOmer25-2318.10.2026
GOmer27-1318.10.2026
GOmer27-818.10.2026
GOmer27-1518.10.2026
GOmer25-1518.10.2026
GOmer25-1818.10.2026
BDarwin24-2417.10.2026
GDarwin25-1817.10.2026
GDarwin34-1417.10.2026
MDarwin9-2517.10.2026
GDarwin26-1117.10.2026
GDarwin26-2217.10.2026
GDarwin26-2017.10.2026
MDarwin7-2717.10.2026
MDarwin18-2517.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna