Ana Sayfa › Sıralama › Baku2026

Baku2026

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #26 · ELO 1257 · 25.985 XP

🎮 437 maç✅ 276 galibiyet ❌ 137 mağlubiyet🤝 24 berabere📊 %67 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1257Son 200 maçTaban: 1030

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
MEksik Timur19-2518.10.2026
GSabah25-2318.10.2026
MLaçin22-2518.10.2026
GMisafir#721345-318.10.2026
GMisafir#9569—18.10.2026
GMisafir#209125-1318.10.2026
GElif ACET26-1517.10.2026
MSahibül Hikmet23-2517.10.2026
MŞükür Məhişoğlu19-2517.10.2026
MSwc17-2517.10.2026
GDel piero1025-2117.10.2026
GPera00325-1617.10.2026
GUras Eraslan26-517.10.2026
MSwc13-2616.10.2026
MGMRC23-2516.10.2026
MMisafir#721310-2516.10.2026
GZehra26-1216.10.2026
GReyhan Onur25-2116.10.2026
GÖmer Turhan26-916.10.2026
MKEYKUBAD22-2515.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna