Ana Sayfa › Sıralama › TheLegend

TheLegend

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #71 · ELO 1135 · 18.870 XP

🎮 138 maç✅ 111 galibiyet ❌ 17 mağlubiyet🤝 10 berabere📊 %87 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1135Son 24 maçTaban: 1010

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
GMisafir#890925-1518.09.2026
GMisafir#459443-518.09.2026
GMisafir#459426-2118.09.2026
GMisafir#459426-1718.09.2026
GMisafir#459425-2118.09.2026
GMisafir#721330-1804.09.2026
GSlymnn2727-2104.09.2026
Gice man35-1304.09.2026
Mkfc119622-2604.09.2026
GMisafir#909241-704.09.2026
MZey0-4803.09.2026
Gkfc119625-2330.08.2026
Gkfc119627-2130.08.2026
GFırat42-630.08.2026
GFırat27-2130.08.2026
GAksak Timur32-1630.08.2026
GAksak Timur27-2130.08.2026
MAksak Timur20-2830.08.2026
GMisafir#171327-2130.08.2026
GMisafir#171335-1330.08.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna