Ana Sayfa › Sıralama › @fatihciglik

@fatihciglik

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #23 · ELO 1301 · 36.717 XP

🎮 1216 maç✅ 536 galibiyet ❌ 595 mağlubiyet🤝 85 berabere📊 %47 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1301Son 200 maçTaban: 1234

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
GFatmagül25-1918.10.2026
GFatmagül26-1418.10.2026
GFatmagül25-1318.10.2026
GFatmagül30-1818.10.2026
GFatmagül26-818.10.2026
GCeyda26-1418.10.2026
MMisafir#346715-2518.10.2026
GÖmer Turhan26-2217.10.2026
MMisafir#25012-2517.10.2026
GKavci2725-2317.10.2026
MKavci2719-2517.10.2026
Gufka26-1517.10.2026
Gufka25-1517.10.2026
Mladymia_elif22-2617.10.2026
Mladymia_elif15-2517.10.2026
Mladymia_elif17-3117.10.2026
Mladymia_elif15-2617.10.2026
Gladymia_elif26-517.10.2026
Gladymia_elif30-1817.10.2026
Gladymia_elif32-1617.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna