Ana Sayfa › Sıralama › Zey

Zey

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #333 · ELO 1017 · 31.246 XP

🎮 1012 maç✅ 549 galibiyet ❌ 394 mağlubiyet🤝 69 berabere📊 %58 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1017Son 200 maçTaban: 1017

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
GMisafir#698426-1821.10.2026
GMisafir#429238-1021.10.2026
GMisafir#429230-1821.10.2026
GMisafir#429230-1821.10.2026
MMisafir#872023-2521.10.2026
GFatih26-1421.10.2026
GFatih27-1121.10.2026
GMisafir#249525-1621.10.2026
MMisafir#249512-2521.10.2026
GMisafir#209126-2220.10.2026
MMisafir#890923-2520.10.2026
GMehmet TUNAHAN25-1720.10.2026
BİMPARATOR24-2420.10.2026
MİMPARATOR20-2720.10.2026
MAhmet18-3020.10.2026
MAhmet22-2620.10.2026
GGacha Kübra29-1920.10.2026
GHamsipilav6125-2118.10.2026
GHamsipilav6125-2318.10.2026
GHamsipilav6130-1818.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna