Ana Sayfa › Sıralama › Berkcan Pekdemir

Berkcan Pekdemir

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #368 · ELO 1001 · 1.710 XP

🎮 48 maç✅ 11 galibiyet ❌ 35 mağlubiyet🤝 2 berabere📊 %24 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1001Son 56 maçTaban: 1000

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
BMisafir#200524-2423.10.2026
MMisafir#702511-2514.10.2026
MMisafir#150222-2514.10.2026
GMisafir#945936-1214.10.2026
GMisafir#945925-1714.10.2026
MMisafir#190818-2514.10.2026
MMisafir#190814-2514.10.2026
GMisafir#944248-014.10.2026
GYasin Kutur—14.10.2026
MYasin Kutur17-2614.10.2026
MYasin Kutur17-2514.10.2026
BYasin Kutur24-2414.10.2026
MMiray9-2814.10.2026
GSilinmiş Oyuncu25-2113.10.2026
MMiray14-2513.10.2026
MMisafir#102216-2513.10.2026
MMisafir#102217-2613.10.2026
MSÜMEYYE20-2513.10.2026
MAhmet Kılıç20-2813.10.2026
GAhmet Kılıç26-1213.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna