Ana Sayfa › Sıralama › KEYKUBAD

KEYKUBAD

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #67 · ELO 1141 · 35.758 XP

🎮 556 maç✅ 405 galibiyet ❌ 125 mağlubiyet🤝 26 berabere📊 %76 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1141Son 200 maçTaban: 1064

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
GMisafir#229725-1518.10.2026
GMisafir#746326-1918.10.2026
MSheyma22-2518.10.2026
GReidzer90928-1418.10.2026
MSwc17-2618.10.2026
GMisafir#182125-1518.10.2026
GZülal Berra Kayma25-1718.10.2026
GZülal Berra Kayma25-1218.10.2026
GZülal Berra Kayma25-1118.10.2026
GZülal Berra Kayma25-1018.10.2026
GZülal Berra Kayma30-1818.10.2026
GSahibül Hikmet25-1917.10.2026
MMisafir#721317-2517.10.2026
MDaenerys19-2517.10.2026
GMisafir#688627-2117.10.2026
GMisafir#613640-817.10.2026
GMisafir#8639—17.10.2026
GMisafir#285725-1717.10.2026
BMisafir#285724-2417.10.2026
GMisafir#250—17.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna