Ana Sayfa › Sıralama › İsmail Asaf

İsmail Asaf

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #384 · ELO 1003 · 4.786 XP

🎮 47 maç✅ 20 galibiyet ❌ 23 mağlubiyet🤝 4 berabere📊 %47 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1003Son 54 maçTaban: 1000

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
BSÜMEYYE24-2425.10.2026
MMisafir#898617-2525.10.2026
MMisafir#898613-2725.10.2026
BMisafir#898624-2425.10.2026
Mmelihkaraluss18-2525.10.2026
MMisafir#550417-2625.10.2026
MMisafir#550416-2625.10.2026
GMisafir#890925-2325.10.2026
MMisafir#550419-2925.10.2026
GMisafir#755726-1425.10.2026
BSümeyra Uzun 224-2425.10.2026
MSümeyra Uzun 214-2625.10.2026
MSümeyra Uzun 215-2525.10.2026
GSümeyra Uzun 225-2125.10.2026
GSümeyra Uzun 225-2225.10.2026
GSümeyra Uzun 225-2125.10.2026
MMisafir#861319-2625.10.2026
MMisafir#861323-2525.10.2026
MMisafir#861319-2625.10.2026
Mözde23-2524.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna