Ana Sayfa › Sıralama › Misafir#1296

Misafir#1296

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #157 · ELO 1057 · 2.284 XP

🎮 27 maç✅ 6 galibiyet ❌ 20 mağlubiyet🤝 1 berabere📊 %23 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1057Son 33 maçTaban: 1000

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
GAtilla Gürgenli26-2218.10.2026
GAtilla Gürgenli25-1818.10.2026
GMisafir#110625-1518.10.2026
GMisafir#938925-1818.10.2026
MMisafir#95918-3018.10.2026
MMisafir#95917-2518.10.2026
MMisafir#95917-2718.10.2026
MSilinmiş Oyuncu13-2518.10.2026
MCE ee16-2718.10.2026
MCE ee18-2518.10.2026
MCE ee7-2918.10.2026
MCE ee16-2618.10.2026
MCE ee10-2518.10.2026
MCE ee15-2618.10.2026
GEkrem yiğit—18.10.2026
MMehmet Açıkgöz15-2518.10.2026
MMisafir#981616-2618.10.2026
GMisafir#613636-1218.10.2026
MSlymnn2720-2818.10.2026
BMisafir#933124-2418.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna