Ana Sayfa › Sıralama › konyalı

konyalı

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #250 · ELO 1039 · 6.261 XP

🎮 58 maç✅ 27 galibiyet ❌ 28 mağlubiyet🤝 3 berabere📊 %49 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1039Son 70 maçTaban: 1000

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
GAlphaMind—31.10.2026
MMisafir#610015-2531.10.2026
MBerat Zeren21-2731.10.2026
Gmustafa tekin30-1131.10.2026
MMisafir#721314-2531.10.2026
GSevda ALBOYACI25-2331.10.2026
BEmine24-2431.10.2026
MMisafir#706020-2531.10.2026
MMisafir#706021-2731.10.2026
MAyshe18-2531.10.2026
GElif 325-2331.10.2026
GElif 326-1531.10.2026
MElif 316-2531.10.2026
GKerem Coşkun25-1631.10.2026
MBeşir Meral17-2531.10.2026
MEmine20-2531.10.2026
GMisafir#66926-2231.10.2026
MMisafir#66918-2531.10.2026
GEmine28-1431.10.2026
MEmine17-2531.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna