Ana Sayfa › Sıralama › Misafir#3059

Misafir#3059

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #345 · ELO 1001 · 2.884 XP

🎮 47 maç✅ 8 galibiyet ❌ 37 mağlubiyet🤝 2 berabere📊 %18 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1001Son 42 maçTaban: 1000

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
Mkfc11966-2513.09.2026
Mkfc119617-2713.09.2026
Mkfc119611-2513.09.2026
Mkfc119620-2513.09.2026
Mkfc119610-2513.09.2026
GMete25-1412.09.2026
MMisafir#45011-2512.09.2026
MAVŞAR HAN11-2812.09.2026
BSÜMEYYE24-2412.09.2026
MŞükür Məhişoğlu23-2512.09.2026
GMete25-1412.09.2026
MMisafir#513217-2509.09.2026
MŞükür Məhişoğlu18-2509.09.2026
MMisafir#616111-2509.09.2026
GRakiSlay—09.09.2026
MRakiSlay21-2509.09.2026
MTUNA3-4509.09.2026
MTUNA21-2709.09.2026
Mkfc119614-3409.09.2026
Mkfc119621-2709.09.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna