Ana Sayfa › Sıralama › Codelendi

Codelendi

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #347 · ELO 1000 · 1.800 XP

🎮 38 maç✅ 6 galibiyet ❌ 30 mağlubiyet🤝 2 berabere📊 %17 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1000Son 44 maçTaban: 1000

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
MGMRC15-3311.10.2026
MMisafir#25014-2711.10.2026
MMisafir#450215-3310.10.2026
MMisafir#164413-2510.10.2026
Mv880v18-3010.10.2026
Mv880v14-2510.10.2026
MMisafir#883717-3110.10.2026
MMisafir#883718-2510.10.2026
MMisafir#883717-2610.10.2026
MBuKim11-2510.10.2026
MBuKim8-2510.10.2026
Mcengaver19-2509.10.2026
Gcengaver25-1109.10.2026
BbabapiroOyuncu124-2409.10.2026
MMiray8-2509.10.2026
GMisafir#103025-1809.10.2026
MNikan Payandehpou19-2509.10.2026
MMisafir#209117-2609.10.2026
MMisafir#20919-2509.10.2026
MMisafir#149518-3008.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna