Ana Sayfa › Sıralama › Elif Baladur

Elif Baladur

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #248 · ELO 1030 · 6.020 XP

🎮 73 maç✅ 26 galibiyet ❌ 44 mağlubiyet🤝 3 berabere📊 %37 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1030Son 86 maçTaban: 1000

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
GHicran Özgen25-1822.10.2026
BHicran Özgen24-2422.10.2026
MHicran Özgen23-2522.10.2026
GHicran Özgen27-1822.10.2026
GHicran Özgen25-1322.10.2026
GHicran Özgen25-1422.10.2026
GHicran Özgen30-1822.10.2026
BHicran Özgen24-2422.10.2026
GHicran Özgen26-1322.10.2026
GHicran Özgen25-1222.10.2026
GHicran Özgen25-1022.10.2026
GHicran Özgen25-1722.10.2026
GHicran Özgen25-2022.10.2026
GHicran Özgen30-1822.10.2026
Mkfc119620-2522.10.2026
Mkfc119621-2722.10.2026
Mkfc119610-2622.10.2026
Mkfc119618-2522.10.2026
Mkfc119618-2522.10.2026
Mkfc119615-2622.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna