Ana Sayfa › Sıralama › Gülsimay

Gülsimay

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #203 · ELO 1039 · 5.122 XP

🎮 58 maç✅ 36 galibiyet ❌ 20 mağlubiyet🤝 2 berabere📊 %64 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1039Son 69 maçTaban: 1000

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
MMisafir#970210-2514.10.2026
GZeynep Su E26-1514.10.2026
GZeynep Su E25-1514.10.2026
GZeynep Su E25-2114.10.2026
GZeynep Su E26-1714.10.2026
GZeynep Su E48-012.10.2026
GZeynep Su E26-1212.10.2026
MZeynep Su E20-2612.10.2026
GZeynep Su E25-1112.10.2026
GZeynep Su E25-1312.10.2026
MZeynep Su E20-2812.10.2026
MZeynep Su E22-2612.10.2026
GZeynep Su E27-1012.10.2026
MMisafir#890914-3412.10.2026
GZeynep Su E26-1510.10.2026
MZeynep Su E23-2510.10.2026
GZeynep Su E27-1310.10.2026
GZeynep Su E25-1210.10.2026
GZeynep Su E25-710.10.2026
MZeynep Su E18-2610.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna