Ana Sayfa › Sıralama › hato

hato

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #208 · ELO 1052 · 14.252 XP

🎮 273 maç✅ 92 galibiyet ❌ 165 mağlubiyet🤝 16 berabere📊 %36 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1052Son 200 maçTaban: 1028

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
MMisafir#706018-2531.10.2026
MMisafir#706017-2631.10.2026
GMisafir#706026-1231.10.2026
MMisafir#706023-2531.10.2026
MMisafir#706022-2531.10.2026
Gzehra ömerca27-1631.10.2026
GEren Özdemir25-2331.10.2026
GMisafir#653148-031.10.2026
GEren Özdemir26-1331.10.2026
Gceyda çiftlik29-1931.10.2026
Gceyda çiftlik25-2331.10.2026
Bceyda çiftlik24-2431.10.2026
Mceyda çiftlik17-2531.10.2026
Mceyda çiftlik22-2531.10.2026
GMisafir#180226-1131.10.2026
GMisafir#992227-2131.10.2026
MMisafir#992221-2731.10.2026
MMisafir#992216-2531.10.2026
MMisafir#992219-2531.10.2026
GNeva Bostancıeri48-031.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna