Ana Sayfa › Sıralama › Sahibül Hikmet

Sahibül Hikmet

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #29 · ELO 1238 · 23.264 XP

🎮 280 maç✅ 204 galibiyet ❌ 60 mağlubiyet🤝 16 berabere📊 %77 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1238Son 200 maçTaban: 1166

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
MLaçin22-2518.10.2026
GSlymnn2726-2218.10.2026
GSwc25-1918.10.2026
BSabah24-2418.10.2026
GMisafir#981625-2018.10.2026
GUlu Hakan25-1018.10.2026
GMisafir#653127-1518.10.2026
GMisafir#653125-1818.10.2026
GMisafir#860829-1118.10.2026
BMisafir121324-2418.10.2026
MMisafir121319-2618.10.2026
MMisafir121318-2518.10.2026
GMisafir121325-2118.10.2026
MMisafir121323-2518.10.2026
MMisafir121321-2518.10.2026
MMisafir121322-2518.10.2026
GAlphaMind25-1818.10.2026
Gbarlas26-1718.10.2026
GYaren36-1218.10.2026
GYaren27-1518.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna