Ana Sayfa › Sıralama › 2026

2026

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #68 · ELO 1139 · 19.411 XP

🎮 186 maç✅ 114 galibiyet ❌ 51 mağlubiyet🤝 21 berabere📊 %69 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1139Son 153 maçTaban: 1000

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
MMisafir#981623-2518.10.2026
MMisafir121314-2618.10.2026
BMisafir121324-2418.10.2026
MMisafir121321-2718.10.2026
MMisafir121323-2518.10.2026
MMisafir121319-2518.10.2026
MMisafir121317-2518.10.2026
GMisafir121325-1618.10.2026
GElif ÖZKAN26-1818.10.2026
GElif ÖZKAN25-2118.10.2026
GElif ÖZKAN29-1918.10.2026
GYağmur Özkan26-1718.10.2026
GMisafir#253625-1118.10.2026
GMisafir#253627-918.10.2026
GMisafir#675325-1418.10.2026
BMisafir#675324-2418.10.2026
GZeynep Sare Aslan30-1018.10.2026
MÇINAR TÜRKAN20-2518.10.2026
GÇINAR TÜRKAN26-1018.10.2026
MÇINAR TÜRKAN20-2518.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna