Ana Sayfa › Sıralama › Berat Zeren

Berat Zeren

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #77 · ELO 1149 · 4.741 XP

🎮 31 maç✅ 19 galibiyet ❌ 9 mağlubiyet🤝 3 berabere📊 %68 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1149Son 41 maçTaban: 1000

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
GMisafir#200527-1331.10.2026
MMisafir#466319-2530.10.2026
GSudenur Sevinç29-1930.10.2026
MLaçin15-2530.10.2026
GKerem Coşkun25-1430.10.2026
GFatma asff25-1030.10.2026
GAlphaMind25-1530.10.2026
GAlphaMind25-1430.10.2026
GEsmanur Acar25-1130.10.2026
BMisafir#610024-2430.10.2026
MMisafir#11589-2529.10.2026
BMisafir#115824-2429.10.2026
BMisafir#115824-2429.10.2026
GMisafir#981625-1529.10.2026
MMisafir#981624-2429.10.2026
GMisafir#981626-1429.10.2026
GZeynep 5—29.10.2026
GZeynep 5—29.10.2026
GEnes 225-1329.10.2026
GEnes 227-2129.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna