Ana Sayfa › Sıralama › ysn

ysn

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #273 · ELO 1020 · 6.171 XP

🎮 215 maç✅ 37 galibiyet ❌ 170 mağlubiyet🤝 8 berabere📊 %18 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1020Son 195 maçTaban: 1000

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
MUlu Hakan15-2614.10.2026
MUlu Hakan18-2514.10.2026
MUlu Hakan17-2514.10.2026
GMisafir#824236-1214.10.2026
MMisafir#956920-2514.10.2026
MMiray14-2514.10.2026
MMiray9-2514.10.2026
GKumsal Nisa48-014.10.2026
MZey17-2614.10.2026
MMisafir#17717-2512.10.2026
GMisafir#17725-2312.10.2026
MFeridun Duyal17-2510.10.2026
MFeridun Duyal16-2510.10.2026
GFeridun Duyal25-2210.10.2026
BFeridun Duyal24-2410.10.2026
GFeridun Duyal25-2310.10.2026
MFeridun Duyal13-2510.10.2026
MFeridun Duyal13-2610.10.2026
MMisafir#675320-2607.10.2026
MMisafir#675317-2507.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna