Ana Sayfa › Sıralama › Zeynep Su E

Zeynep Su E

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #157 · ELO 1057 · 3.050 XP

🎮 62 maç✅ 10 galibiyet ❌ 50 mağlubiyet🤝 2 berabere📊 %17 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1057Son 70 maçTaban: 1000

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
Milydatrn3517-2514.10.2026
MGülsimay15-2614.10.2026
MGülsimay15-2514.10.2026
MGülsimay21-2514.10.2026
MGülsimay17-2614.10.2026
Mufka8-2712.10.2026
MMisafir#46829-2512.10.2026
MMisafir#468212-2512.10.2026
MBilge Kağan20-2812.10.2026
MBilge Kağan14-3412.10.2026
MBilge Kağan9-2712.10.2026
MGülsimay12-2612.10.2026
GGülsimay26-2012.10.2026
MGülsimay11-2512.10.2026
MGülsimay13-2512.10.2026
GGülsimay28-2012.10.2026
GGülsimay26-2212.10.2026
MGülsimay10-2712.10.2026
MGülsimay15-2610.10.2026
GGülsimay25-2310.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna