Ana Sayfa › Sıralama › Misafir#7978

Misafir#7978

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #347 · ELO 1000 · 530 XP

🎮 5 maç✅ 4 galibiyet ❌ 2 mağlubiyet🤝 0 berabere📊 %67 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1000Son 200 maçTaban: 985

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
GSÜMEYYE26-1814.09.2026
GSÜMEYYE25-514.09.2026
MMisafir#9t5523-2514.09.2026
BSilinmiş Oyuncu24-2414.09.2026
MMiray20-2814.09.2026
GSÜMEYYE25-2314.09.2026
GSilinmiş Oyuncu25-1914.09.2026
MSilinmiş Oyuncu17-2514.09.2026
MSilinmiş Oyuncu16-3214.09.2026
GSilinmiş Oyuncu25-1014.09.2026
MMisafir#447519-2914.09.2026
GMisafir#447525-1914.09.2026
MMisafir#61702-4614.09.2026
GMisafir#617025-1414.09.2026
MMisafir#66916-2514.09.2026
MÜlkü ecrin Aslan2-4614.09.2026
GMisafir#66925-2314.09.2026
MTUNA20-2814.09.2026
GMisafir#916825-1114.09.2026
GMisafir#916825-1314.09.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna