Ana Sayfa › Sıralama › Fırat

Fırat

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #27 · ELO 1244 · 39.879 XP

🎮 1663 maç✅ 916 galibiyet ❌ 623 mağlubiyet🤝 124 berabere📊 %60 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1244Son 200 maçTaban: 1214

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
GMisafir#658425-817.10.2026
GYağmur Özkan34-1417.10.2026
GŞeyma Yörük26-1317.10.2026
GŞeyma Yörük25-1817.10.2026
GEcrin 225-1716.10.2026
MEcrin 217-2516.10.2026
GEcrin 225-1216.10.2026
MMisafir#247122-2616.10.2026
GMisafir#330026-1216.10.2026
GZehra Tülay GÖNEN25-1515.10.2026
GZehra Tülay GÖNEN25-1615.10.2026
MMisafir#447520-2515.10.2026
Gufka25-1715.10.2026
Gufka25-1915.10.2026
GMor Çiçek25-715.10.2026
GSilinmiş Oyuncu—14.10.2026
GSilinmiş Oyuncu—14.10.2026
GAyşe Berra26-1814.10.2026
MGMRC19-2514.10.2026
MSwc22-2514.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna