Ana Sayfa › Sıralama › Misafir#2824

Misafir#2824

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #73 · ELO 1142 · 4.474 XP

🎮 26 maç✅ 21 galibiyet ❌ 3 mağlubiyet🤝 2 berabere📊 %88 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1142Son 34 maçTaban: 1000

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
Gmelek25-2126.10.2026
MMisafir#95915-2526.10.2026
GLaçin26-2226.10.2026
GMisafir#721325-2326.10.2026
GSümeyra Uzun 226-1926.10.2026
GAkıncıAlp26-2226.10.2026
Bkfc119624-2426.10.2026
Gkfc119626-1526.10.2026
Gkfc119625-1826.10.2026
GSlymnn2725-2126.10.2026
GZeynep 526-1826.10.2026
GMisafir#429230-1826.10.2026
BMisafir#429224-2426.10.2026
GMisafir#429231-1726.10.2026
GMisafir#429225-1626.10.2026
GMisafir#429231-1726.10.2026
GMisafir#429225-626.10.2026
GMisafir#429228-2026.10.2026
GMisafir#429225-2326.10.2026
GMisafir#429226-1326.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna