Ana Sayfa › Sıralama › Misafir#9791

Misafir#9791

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #273 · ELO 1020 · 2.125 XP

🎮 15 maç✅ 7 galibiyet ❌ 2 mağlubiyet🤝 0 berabere📊 %78 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1020Son 12 maçTaban: 1000

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
GEfe 226-708.10.2026
MSabah23-2508.10.2026
GYusuf Mustafa Şah26-1008.10.2026
GYusuf Mustafa Şah25-1308.10.2026
GYusuf Mustafa Şah25-1308.10.2026
MTomris Hatun20-2809.09.2026
GMisafir#797832-1609.09.2026
Gselim29-1909.09.2026
MMisafir#17720-2509.09.2026
MMisafir#17720-2509.09.2026
BMisafir#17724-2409.09.2026
BMisafir#17724-2209.09.2026
Gkfc119630-1809.09.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna