Ana Sayfa › Sıralama › Misafir#7758

Misafir#7758

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #279 · ELO 1021 · 1.200 XP

🎮 26 maç✅ 2 galibiyet ❌ 22 mağlubiyet🤝 2 berabere📊 %8 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1021Son 32 maçTaban: 1000

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
MSlymnn2718-2620.10.2026
MSlymnn275-2620.10.2026
MSlymnn2722-2620.10.2026
MSilinmiş Oyuncu15-2520.10.2026
MSilinmiş Oyuncu13-2520.10.2026
GSilinmiş Oyuncu25-2120.10.2026
MSilinmiş Oyuncu21-2520.10.2026
MMisafir#429222-2620.10.2026
MSilinmiş Oyuncu18-2620.10.2026
Mkfc119612-2520.10.2026
Bceyda çiftlik24-2419.10.2026
BAyşe Berra24-2419.10.2026
MMisafir#03321-2719.10.2026
GBerat furkan Yigi—19.10.2026
MMisafir#938318-3019.10.2026
MMisafir#675315-3319.10.2026
MMisafir#675312-2619.10.2026
MMisafir#67534-2719.10.2026
MMisafir#67535-2519.10.2026
MMisafir#288918-2619.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna