Ana Sayfa › Sıralama › Kavci27

Kavci27

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #34 · ELO 1210 · 17.609 XP

🎮 234 maç✅ 131 galibiyet ❌ 88 mağlubiyet🤝 15 berabere📊 %60 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1210Son 178 maçTaban: 1000

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
GMisafir#789726-2219.10.2026
GMisafir#789725-1419.10.2026
MMisafir#789718-2519.10.2026
GMisafir#789725-1519.10.2026
MİMPARATOR19-2518.10.2026
GİMPARATOR25-1818.10.2026
GİMPARATOR25-2318.10.2026
MİMPARATOR21-2718.10.2026
BİMPARATOR24-2418.10.2026
GİMPARATOR26-1918.10.2026
GMedine ibrahim Ko47-118.10.2026
GBeşir Meral25-1718.10.2026
MBeşir Meral15-2518.10.2026
MBeşir Meral18-2518.10.2026
GBeşir Meral25-1918.10.2026
GBeşir Meral26-1418.10.2026
GZey25-2317.10.2026
MZey7-2517.10.2026
MZey20-2517.10.2026
MZey18-3017.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna