Ana Sayfa › Sıralama › Nazlı BÜLBÜL_46

Nazlı BÜLBÜL_46

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #86 · ELO 1110 · 14.095 XP

🎮 331 maç✅ 97 galibiyet ❌ 219 mağlubiyet🤝 15 berabere📊 %31 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1110Son 200 maçTaban: 1098

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
MMisafir#970223-2517.10.2026
MSlymnn2718-2517.10.2026
BSlymnn2724-2417.10.2026
MMisafir#25022-2617.10.2026
MMisafir#25017-2617.10.2026
MMisafir#25012-2617.10.2026
Gsrkuş26-1817.10.2026
Myucay21-2604.10.2026
Gyucay25-904.10.2026
MAVŞAR HAN20-2504.10.2026
GAVŞAR HAN25-1504.10.2026
MAVŞAR HAN12-2504.10.2026
Gyucay26-1504.10.2026
BBuKim24-2404.10.2026
MMisafir#790919-2504.10.2026
MMisafir#790922-2504.10.2026
GAkif Eraslan25-1403.10.2026
GMisafir#617425-1203.10.2026
MGMRC14-2603.10.2026
MEksik Timur14-3403.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna