Ana Sayfa › Sıralama › Ranaa

Ranaa

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #203 · ELO 1039 · 2.123 XP

🎮 38 maç✅ 10 galibiyet ❌ 24 mağlubiyet🤝 4 berabere📊 %29 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1039Son 4 maçTaban: 1000

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
MZeynepp23-2513.08.2026
MZeynepp22-2613.08.2026
GZeynepp27-2113.08.2026
GZeynepp27-2113.08.2026
MZeynepp18-3013.08.2026
BZeynepp24-1813.08.2026
MZeynepp21-2712.08.2026
BZeynepp24-1512.08.2026
BZeynepp21-2412.08.2026
MZeynepp17-3112.08.2026
MZeynepp22-2612.08.2026
MZeynepp18-3012.08.2026
MZeynepp22-2612.08.2026
GZeynepp34-1412.08.2026
GZeynepp43-512.08.2026
GZeynepp28-2012.08.2026
MZeynepp21-2712.08.2026
MZeynepp19-2912.08.2026
GZeynepp29-1912.08.2026
MZeynepp23-2512.08.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna