Ana Sayfa › Sıralama › Misafir#1876

Misafir#1876

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #33 · ELO 1212 · 5.727 XP

🎮 36 maç✅ 20 galibiyet ❌ 14 mağlubiyet🤝 2 berabere📊 %59 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1212Son 32 maçTaban: 995

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
GMisafir#66926-2210.10.2026
MMisafir#66912-2510.10.2026
GUlu Hakan26-1009.10.2026
BUlu Hakan24-2409.10.2026
GUlu Hakan25-2309.10.2026
BMisafir#102224-2408.10.2026
GMisafir#102227-2108.10.2026
GMisafir#102225-1208.10.2026
GMisafir#102226-1408.10.2026
MNazlı Bülbül 223-2526.09.2026
MSilinmiş Oyuncu23-2526.09.2026
Mkfc11966-2626.09.2026
MDarwin21-2626.09.2026
GSabah25-1325.09.2026
MEksik Timur19-2625.09.2026
GMisafir#688626-1625.09.2026
GEyüp Mirza Kaya27-2125.09.2026
GMisafir#838926-1925.09.2026
MSabah14-2520.09.2026
GEksik Timur27-2119.09.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna