Ana Sayfa › Sıralama › Mehmet Yağmur

Mehmet Yağmur

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #135 · ELO 1072 · 8.187 XP

🎮 98 maç✅ 44 galibiyet ❌ 50 mağlubiyet🤝 4 berabere📊 %47 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1072Son 59 maçTaban: 1000

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
MLaçin16-2527.09.2026
MLaçin16-2627.09.2026
MLaçin21-2727.09.2026
MLaçin19-2627.09.2026
MBuKim21-2627.09.2026
MMete4518-2627.09.2026
GMisafir#684526-427.09.2026
GMisafir#684525-1627.09.2026
MMisafir#66920-2527.09.2026
GMisafir#66925-1627.09.2026
GMisafir#66943-527.09.2026
GENGİN KAYNAR 526-1927.09.2026
MMete452-4627.09.2026
GMisafir#7909—27.09.2026
GEyüp Mirza Kaya—27.09.2026
GMiray25-2327.09.2026
MMete4517-2627.09.2026
Mnur24322-2627.09.2026
MBuKim21-2727.09.2026
MBuKim19-2627.09.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna