Ana Sayfa › Sıralama › Misafir#4295

Misafir#4295

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #31 · ELO 1226 · 11.245 XP

🎮 150 maç✅ 62 galibiyet ❌ 85 mağlubiyet🤝 3 berabere📊 %42 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1226Son 89 maçTaban: 1000

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
GMisafir#9t55—18.09.2026
MMisafir#171316-2518.09.2026
MÇınar Türkan17-3118.09.2026
MMiray14-2718.09.2026
GSÜMEYYE25-2318.09.2026
MMete4512-2517.09.2026
MMete456-2817.09.2026
MMete4521-2517.09.2026
GMete4525-2117.09.2026
MMete4512-2617.09.2026
MMisafir#247116-2517.09.2026
BMisafir#247124-2417.09.2026
MMisafir#247121-2717.09.2026
GMisafir#247125-2217.09.2026
GMisafir#247130-1817.09.2026
MMisafir#247115-2617.09.2026
GMisafir#247126-2217.09.2026
MMisafir#247123-2517.09.2026
GMisafir#247126-2217.09.2026
MMisafir#247115-2617.09.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna